• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Swiss Holiday Park ★★★★, Morschach

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Morschach

Ubytování ve Švýcarsku, Morschach
Číslo objektu: CH6443.200.3

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.095,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, sprcha/WC. Topení v podlaze. Balkon. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra, kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Morschach

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Swiss Holiday Park'. V obci, centrální, klidná, slunná poloha, 3 km od jezera. Společné: krytý bazén vyhřívaný. Whirlpool, tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna (extra), fitness (extra), masáže (extra), parní lázeň, solárium (extra), whirlpool, wellness pro společné využití (extra), biliár, stolní fotbal, výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). K dispozici: bowling (extra). Donáška pečiva a snídaně na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Společné garáže (extra). Supermarket 5 km, restaurace 100 m, koupaliště 5 km, termální bazén 100 m. Visutá lanovka 2 km, vlek 2 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 3 km. Atrakce v blízkosti: Weg der Schweiz 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Stoos 1 km. Známá jezera v okolí: Vierwaldstättersee 3 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Morschach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 650 - 1'935 m n.m.
Obec na slunné terase nad jezerem Viewaldstaettersee, dosažitelná z Axenstrasse (několik kilometrů jižně od Brunnen, směr Gotthardtunel). Morschach je atraktivní díky největšímu zábavnímu a sportovnímu parku Švýcarska. Díky centrální poloze je Morschach ideální pro návštěvy měst Luzern, Zug, Curych nebo Lugano. Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice 3 km od jezera, na horské terase. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna 5 km.

informace pro letní ubytování

Výchozí bod pro sjízdnost průsmyku, pro horské túry, pro jízdy lodí. Četné turistické a vycházkové cesty s překrásnými vyhlídkami, pečovanými odpočívadly a dětskými hřišti. Vodní sporty - Brunnen. Jezero ke koupání, 5 km od obce. Bazén. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Přímé spojení lanovkou do lyžařské oblasti Stoos. Lyžařské středisko Stoos, poloha údolní stanice 800 m, počet přepravních zařízení: 6x celkem. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme