• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Apart Holidays ★★★★, Morschach

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Morschach

Ubytování ve Švýcarsku, Morschach
Číslo objektu: CH6443.100.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.363,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 74 m2 na 2 podlažích, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka a kabelová TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Topení v podlaze. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf.
Ubytování ve Švýcarsku, Morschach

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Apart Holidays', 650 m n.m.. V obci, centrální, klidná, slunná poloha, 3 km od jezera. Společné: krytý bazén vyhřívaný. Tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, fitness (extra), masáže (extra), solárium (extra), whirlpool, wellness, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Úklid 1x týdně. Příjezd vede až k objektu (horská cesta). V zimě doporučeno 4x4. Společné garáže u domu. Supermarket 5 km, restaurace 100 m, koupaliště 5 km, krytý bazén, termální bazén 200 m. Visutá lanovka 2 km, vlek 2 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Morschach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 650 - 1'935 m n.m.
Obec na slunné terase nad jezerem Viewaldstaettersee, dosažitelná z Axenstrasse (několik kilometrů jižně od Brunnen, směr Gotthardtunel). Morschach je atraktivní díky největšímu zábavnímu a sportovnímu parku Švýcarska. Díky centrální poloze je Morschach ideální pro návštěvy měst Luzern, Zug, Curych nebo Lugano. Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice 3 km od jezera, na horské terase. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna 5 km.

informace pro letní ubytování

Výchozí bod pro sjízdnost průsmyku, pro horské túry, pro jízdy lodí. Četné turistické a vycházkové cesty s překrásnými vyhlídkami, pečovanými odpočívadly a dětskými hřišti. Vodní sporty - Brunnen. Jezero ke koupání, 5 km od obce. Bazén. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Přímé spojení lanovkou do lyžařské oblasti Stoos. Lyžařské středisko Stoos, poloha údolní stanice 800 m, počet přepravních zařízení: 6x celkem. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme