• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Residence National Luzern ★★★★, Luzern

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Luzern

Ubytování ve Švýcarsku, Luzern
Číslo objektu: CH6000.500.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 93.114,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Seeseite', 1-pokojový byt 29 m2, luxusní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně u vstupu (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Plynové topení, topení na naftu. Výhled na jezero, na hory a na město. Malý balkon k jihu.
Ubytování ve Švýcarsku, Luzern

Informace o domě (rezidenci)

Pětihvězdičkový hotelový servis: Ultra. Luxusní rezidence 'Residence National Luzern', rok výstavby 1870. V obci, centrální, živá, slunná poloha, přímo u jezera. Společné: krytý bazén vyhřívaný (6 x 11 m). V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, masáže, solárium, výtah, slunná terasa, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Veřejné kryté parkoviště. Obchod, potraviny 150 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 10 m, nádraží, koupaliště 200 m. Golfové hřiště 5 km, tenis 5 km, jízdárna 1.5 km, visutá lanovka 15 km, lanová dráha 15 km, vlek 28 km, lyžařská škola 28 km, běžkařské stopy 28 km, kluziště 28 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Luzern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 443 m n.m.
Na západním konci jezera Vierwaldstaettersee leží známe a pozoruhodn město, centrálni poloha. Veškeré služby v místě. Ke známým podnikům města patří Mezinárodní hudební týdny, jezerní noční slavnost a lidová noc Fasnacht. :Pozoruhodnosti: most Kappelbruecke, kulturni! a kongresové centrum (KKL), pomník Loewendenkmal, ledovcová zahrada, dům dopravy a musea Richarda Wagnera a Picassovo museum. Luzern je výchozi bod pro výlety na Pilatus, Rigi, Titlis a na Stanserhorn.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme