• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu An der Reuss (Utoring) ★★★, Luzern

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Luzern

Ubytování ve Švýcarsku, Luzern
Číslo objektu: CH6000.100.25

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 21 m2 v 4. patře: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a TV přípojka. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Balkon. K dispozici: telefon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt se spojovacími dveřmi.
Ubytování ve Švýcarsku, Luzern

Informace o domě (rezidenci)

Apartmánový hotel se nachází hned vedle sjezdu z dálnice 'Luzern-Zentrum', jen pár minut chůze od starého města, jezera Lucerne a horské lanové dráhy Gütschbahn, který je napojen na rekreační oblast s několika turistickými trasami. Podzemní parkoviště (omezený počet míst): 91.00 CHF/týden, rezervace nutná předem (po potvrzení bude připraven klíč ke garáži v bytě). Všechny apartmány mají TV připojení. TV k pronajmutí: CHF 42.00/týden (prosím, požádat při příjezdu). Některé 1-pokojové apartmány mají spojovací dveře. Dům s hotelovými službami 'An der Reuss (Utoring)'. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah. Veřejné kryté parkoviště 10 m. Obchod 150 m, restaurace 80 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 800 m. Při pobytech na méně než 6 nocí je účtován příplatek (na místě): 100,00 CHF za typ 10, 155,00 CHF za typ 20, 185,00 CHF za typ 30 (za závěrečný úklid a ložní prádlo). Přistýlka pro děti (4-14 let) na vyžádání, 50.00 CHF/týden. Bezdrátový přístup k internetu (Hot Spot Wireless LAN), za poplatek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Luzern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 443 m n.m.
Na západním konci jezera Vierwaldstaettersee leží známe a pozoruhodn město, centrálni poloha. Veškeré služby v místě. Ke známým podnikům města patří Mezinárodní hudební týdny, jezerní noční slavnost a lidová noc Fasnacht. :Pozoruhodnosti: most Kappelbruecke, kulturni! a kongresové centrum (KKL), pomník Loewendenkmal, ledovcová zahrada, dům dopravy a musea Richarda Wagnera a Picassovo museum. Luzern je výchozi bod pro výlety na Pilatus, Rigi, Titlis a na Stanserhorn.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme