• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Fähndrich ★★★, Lungern

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Lungern

Ubytování ve Švýcarsku, Lungern
Číslo objektu: CH6078.150.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 15.562,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 30 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha/WC. Topení v podlaze. Zahradní sezení. Lehátka (2x). Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování u domu.
Ubytování ve Švýcarsku, Lungern

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Fähndrich', renovovaný v roce 2010. V obci, centrální, samostatně stojící, klidná poloha, 100 m od jezera, ve slepé ulici. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace 200 m, nádraží 'Lungern' 500 m, koupaliště 100 m. Tenis 100 m, běžkařské stopy 800 m, dětské hřiště 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Lungern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 700 - 2'011 m n.m.
Idylická obec přímo u jezera Lunaernsee, 18 km od Sarnen, 5 km od Brünigpass, 38 km od Luzern. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. První podzemní střelnice (300 m dlohá).

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Lungern. Tenis. Minigolf. Fitnessparcour. 1x lanovka, turistické cesty, horské túry. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. První podzemní střelnice (300 m dlouhá). 2,5 km dlouhá přírodní naučná stezka.

informace pro zimní ubytování

1x lanovka, 4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. 1x sáňkařská dráha. Z Bruenig zdarma lyžařský bus do lyžařské oblasti Hasliberg 10 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme