• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Castagnola (Utoring) ★★★, Lugano/Castagnola

Švýcarsko, Ticino, Lugano/Castagnola

Ubytování ve Švýcarsku, Lugano/Castagnola
Číslo objektu: CH6976.100.11

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 11.350,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 32 m2 v 3. patře, jižní orientace: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout u vstupu (3 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero. K dispozici: telefon. Nevhodné pro malé děti.
Ubytování ve Švýcarsku, Lugano/Castagnola

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Castagnola (Utoring)'. V obci, 3 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Restaurace 200 m, autobusová zastávka 'San Michele Bus nr. 11' 30 m, nádraží 'Lugano'. Golfové hřiště (18 jamek) 13 km. Atrakce v blízkosti: Gandria 2 km, Swiss Miniatur, Melide 10 km, Museum of chocolat, Caslano 13 km, Outlet Fox Town, Mendrisio 22 km. Apartmánový dům na úpatí Monte Bré s překrásným výhledem na zátoku Lugano a Monte San Salvatore. Omezený počet parkovacích míst (celkem 8) za poplatek 35.00 CHF/týden. POZOR: Parkovací místo potvrzeno a přiděleno až při příjezdu. Veřejné parkoviště zdarma v blízkosti (modrá zóna). Důležité: Parkovací povolení pro modrou zónu získáte na městském úřadě/policejní stanici, kde také obdržíte více informací. Úschova kol není možná. Při pobytech kratších než 6 nocí se úklid, ložní prádlo a ručníky platí na místě. Prádlo: 20.00 CHF/osoba, úklid: 1-pokojový apartmán 70.00 CHF, 2-pokojový apartmán 85.00 CHF.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme