• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Resort Collina D'Oro ★★★★★, Lugano/Agra

Švýcarsko, Ticino, Lugano/Agra

Ubytování ve Švýcarsku, Lugano/Agra
Číslo objektu: CH6927.3.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 84.650,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Al Roccolo con vista panoramica', pro 3 osob, 120 m2, v patře, luxusní a útulné zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, rádio a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x postel. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Koupelna/WC a sprcha/WC. Terasa 20 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: sejf, telefon, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Ubytování ve Švýcarsku, Lugano/Agra

Informace o domě (rezidenci)

Nový, útulný, luxusní rekreační zařízení 'Resort Collina D'Oro', rok výstavby 2013, obklopen stromy a loukami. Zařízení domu: fitness, whirlpool, výtah, ústřední topení, klimatizace, 24-hodinová recepce, masáže, solárium, prádelna, sauna (ke spoluužívání), pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: společné garáže. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: nad Lugano, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni, na kopci, na okraji lesa. Výhled z domu na jezero, na hory, do zahrady a na les. Okolí domu: park (ke spoluužívání), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 16 m x šířka 16 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 13 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), dětské hřiště (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 5 km, golfové hřiště 10 km, autobusová zastávka 50 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 6.5 km, železnice v 7 km a letiště v 7.6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Lugano/Agra:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 559 m n.m.
Na Collina d'Oro (Goldhuegel, zlatý kopec) leží vesnice 3 km od jezera Lugano, 13 km jižně od Lugano. V obci: potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 13 - 14 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme