• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu PRIVÀ Alpine Lodge, Lenzerheide

Švýcarsko, Mittelbünden, Lenzerheide

Ubytování ve Švýcarsku, Lenzerheide
Číslo objektu: CH7078.3.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 41.585,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'DLX2', pro 4 osob, 79 m2, moderní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, rádio, krbová kamna a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, myčka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Koupelna/WC a sprcha/WC. Balkon, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, telefon, vysoušeč vlasů, pračka, sušička, sauna.
Ubytování ve Švýcarsku, Lenzerheide

Informace o domě (rezidenci)

Nový, ideální pro pobyt s dětmi. Luxusní rekreační zařízení 'PRIVÀ Alpine Lodge', rok výstavby 2013, obklopen stromy a loukami. Zařízení domu: fitness, herní místnost, výtah, ústřední topení, masáže, hlídání dětí, lyžárna, sauna (k dispozici pouze pro Vás), pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu, společné garáže. Příjezd k domu možný celoročně. V zimě nutné sněhové řetězy. Bezbariérový objekt. Poloha: na kraji obce obce Lenzerheide, centrální, klidná, slunná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na hory, na les a na sjezdovku. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 18 m x šířka 8 m), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 1 m, supermarket 1 m, restaurace 1 m, krytý bazén 1 m, zátoka ke koupání 600 m, sportovní centrum 400 m, golfové hřiště 3.1 km, vlek 380 m, sáňkařská dráha 380 m, běžkařské stopy 450 m, lyžařská škola 1 m, kluziště 300 m, dětské hřiště, 1 m, lanová dráha 380 m, autobusová zastávka 10 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 16.5 km, hlavní silnice v 400 m, železnice v 16.8 km a letiště v 149 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Lenzerheide:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'476 - 2'865 m n.m.
Známá rekreační obec, 17 km jižně od Chur. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Tenis (2x krytý kurt), golfové hřiště 18 jamek. Fitnessparcour. 1x lanovka, 1x kabinková lanovka, 4x sedačkové lanovky, 180 km turistické cesty, horské túry. 250 km cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

2x lanovky, 1x kabinková lanovka, 11x sedačkové lanovky, 26x vleky, 4x dětské vleky. 60x lyžařské sjezdovky, celkem 15.5 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 52 km, zimní turistické cesty 80 km. 5x sáňkařské dráhy (délka 13.6 km). Bruslařská hala, curling, tenisová hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme