• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Alpine Village Lauchernalp ★★★, Lauchernalp

Švýcarsko, Valais/Wallis, Lauchernalp

Ubytování ve Švýcarsku, Lauchernalp
Číslo objektu: CH3917.100.92

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.329,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 58 m2, jižní orientace, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, krbová kamna a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, gril). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace nebo terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování ve Švýcarsku, Lauchernalp

Informace o domě (rezidenci)

Útulná, stylová rekreační obec 'Alpine Village Lauchernalp', 1'950 m n.m.. 10 domy v komplexu nad Wiler, klidná, slunná poloha ve svahu, 50 m od sjezdovek. Společné: dětské hřiště. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Příkrý, úzký příjezd, v zimě 6 km (horská cesta). Veřejné kryté parkoviště, veřejné parkoviště 6 km extra. Potraviny 6 km, restaurace 200 m, pekárna 6 km, nádraží 'Goppenstein' 11 km. Visutá lanovka, lanová dráha, vlek, lyžařské centrum 400 m, lyžařské sjezdovky 50 m, lyžařská škola 400 m, sáňkařská dráha 100 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Lauchernalp 400 m. Turistické oblasti Lötschental. Pozor prosím: V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Příjezd k objektu je pomocí lanové dráhy. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Rekreační středisko se skládá z celkem 80 rekreačních bytů, rozdělených do 8 chaletů s nezapomenutelným výhledem na Bietschhorn (3934 m). Všechny byty disponují uzamykatelnou skříní na lyže u vchodu do domu. Zdarma jízda lanovkou Wiler-Lauchernalp při příjezdu a odjezdu, stejně jako po celou dobu pobytu. V zimě: Zdarma lyžařský převoz z Alpine Village do horské stanice. Jen v létě: Zdarma parkování v údolí u stanice lanovky ve Wiler, jakož i jízda při příjezdu a odjezdu. Doprava zavazadel z údolní stanice možná za CHF 40. Ideální pro děti : Herna pro děti. Půjčovna saní. WLAN zdarma v hlavní budově.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Lauchernalp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylická rekreační obec, 14 km severně od Gampel, 26 km severo-západně od Visp, 32 km severo-východně od Sierre. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 14 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme