• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Marietta ★★★★, Kandersteg

Švýcarsko, Bernská vysočina, Kandersteg

Ubytování ve Švýcarsku, Kandersteg
Číslo objektu: CH3718.120.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.464,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace, velmi komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko, WC zvlášť a koupelna/sprcha. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), podávací okénko. Ve spodním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Dřevo do otevřeného krbu si musíte zařídit sami.
Ubytování ve Švýcarsku, Kandersteg

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná chata 'Marietta', 2-podlažní, obklopen stromy. Klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, garáž. Potraviny 850 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 1 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Sedačková lanovka, běžkařské stopy 50 m, kluziště 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Kandersteg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 1'920 m n.m.
V UNESCO světovém dědictví. Známá, útulná rekreační obec s 1'180 obyvatel, v kotlině, na úpatí hory Bluemlisalp. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis (2x venkovní kurt, 3x krytý kurt). Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 750 m, Oeschinensee. 2x lanovky, 1x sedačková lanovka 550 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, 30 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Ideální výchozí bod pro vysokohorské tůry šplhání.

informace pro zimní ubytování

Ráj běžkařských stop par exellence! lyžařské středisko Oeschinen und Sunnbüel. 1x lanovka, 1x sedačková lanovka, 3x vleky, 3x dětské vleky. Celkem 15 km lyžařské sjezdovky (75 % lehkých, 25 % střední obtížnosti). Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 57 km (5 km osvětlených), zimní turistické cesty 55 km. 1x sáňkařská dráha, osvětlení částečné (délka 3.5 km). Bruslařská hala, curlingová hala. Skibus. Lauchernalp(Lötschental) 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme