• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Augstmatthorn ★★★★, Iseltwald

Švýcarsko, Bernská vysočina, Iseltwald

Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald
Číslo objektu: CH3807.201.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.303,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Tserevitinov', 3-pokojový byt 64 m2, v přízemí, světlé, pěkné a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (2 x 80 cm v délce 180 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Podlahové topení. Terasa 17 m2, terasa 9 m2. Parkování č. 28. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald

Informace o domě (rezidenci)

Koupaliště je součástí přírodního jezera. Moderní, pěkná, komfortní chata 'Augstmatthorn', 4-podlažní, rok výstavby 2010. Skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 50 m od jezera, 10 km od sjezdovek, na ulici. Společné: park s trávníkem a rostlinami, bazén (01.05.-31.10.). V rekreačním zařízení: recepce, sauna (extra), fitness, možnosti nákupu, výtah. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Společné garáže, veřejné parkoviště. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Rozměry: výška 220 cm. Obchod 25 m, restaurace 40 m, autobusová zastávka 'Iseltwald Dorf' 25 m, jezero ke koupání 40 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 200 m, lanová dráha 10 km, dětské hřiště 20 m. Atrakce v blízkosti: Giessbachfälle, Freilichtmuseum Ballenberg, Jungfraupark, Tell Freilichtspiele, Holzbildbauerei Museum Brienz, Brienzer Rothorn, Schynige Platte, St. Beatus Höhlen. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Axalp, Hasliberg, Jungfrauregion. Známá jezera v okolí: Thunersee, Aareschlucht Meiringen, Burgseeli Ringgenberg. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec Iseltwald, se 400 obyvateli, je snadno dostupná autem, autobusem nebo lodí. Je světově proslulá jako idylická rybářská vesnice u jezera Brienz. Malebná vesnice s restaurovanými chalety. Vynikající speciality restaurace (mořské plody) se zvoucí zahradní a jezerní terasou. Mnoho turistických stezek a vodních sportů. kouzelná obec přímo u jezera, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 11 km od Interlaken. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace.

informace pro zimní ubytování

V zimě je Iseltwald vzdálen pouze 45 minut jízdy od nejbližšího lyžařského střediska a nabízí nádherný výhled na Eiger, Mönch a Jungfrau.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme