• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Schön ★★★★, Iseltwald

Švýcarsko, Bernská vysočina, Iseltwald

Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald
Číslo objektu: CH3807.110.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.692,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Chalet Schön', 2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, světlé, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj 17 m2, 1x dvoulůžko a TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), podávací okénko. Koupelna/sprcha/WC. Topení. Velká terasa 67 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Velmi pěkný výhled na jezero, na hory a na město. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté), garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald

Informace o domě (rezidenci)

Iseltwald 11 km od Interlaken: Moderní, komfortní dvougenerační dům 'Schön', rok výstavby 2009. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, ve slepé ulici. V domě: ústřední topení. Obchod 800 m, restaurace 600 m, autobusová zastávka '400', jezero ke koupání 800 m. Atrakce v blízkosti: Giessbachfälle, Freilichtmuseum Ballenberg, Jungfraupark, Tell Freilichtspiele, Holzbildbauerei Museum Brienz, Brienzer Rothorn, Schynige Platte, St. Beatus Hölen. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hasliberg, Axalp, Jungfrauregion. Známá jezera v okolí: Thunersee, Aareschlucht Meiringen, Burgseeli Ringgenberg. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Iseltwald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec Iseltwald, se 400 obyvateli, je snadno dostupná autem, autobusem nebo lodí. Je světově proslulá jako idylická rybářská vesnice u jezera Brienz. Malebná vesnice s restaurovanými chalety. Vynikající speciality restaurace (mořské plody) se zvoucí zahradní a jezerní terasou. Mnoho turistických stezek a vodních sportů. kouzelná obec přímo u jezera, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 11 km od Interlaken. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace.

informace pro zimní ubytování

V zimě je Iseltwald vzdálen pouze 45 minut jízdy od nejbližšího lyžařského střediska a nabízí nádherný výhled na Eiger, Mönch a Jungfrau.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme