• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Val Rose ★★, Gryon/Barboleusaz

Švýcarsko, Vaudské Alpy, Gryon/Barboleusaz

Ubytování ve Švýcarsku, Gryon/Barboleusaz
Číslo objektu: CH1883.112.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.387,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Chalet Val Rose', 5-pokojová chata na 3 podlažích, jednoduché a pěkné zařízení: vstup, WC zvlášť a kamna na dřevo. Jídelna 13 m2. Vstup na balkon. Obývací pokoj 17 m2, TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), podávací okénko. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, otevřený krb a WC zvlášť. Vstup na zahradu. V horním patře: mezipatro, sprcha. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Pěkný výhled na les. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Gryon/Barboleusaz

Informace o domě (rezidenci)

Barboleusaz: Chata 'Val Rose', 3-podlažní, obklopen stromy. Na kraji obce, 100 m od centra Barboleusaz, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 970 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka, sušička. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. 50 m pěšina (4 schodů) k domu. Parkovací místo u domu, 50 m. Potraviny 60 m, restaurace 100 m, pekárna, kavárna 60 m, autobusová zastávka 100 m. Kabinková lanovka 400 m, kluziště 40 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Gryon/Barboleusaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'100 - 2'200 m n.m.
Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, ve svahu, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 2 km jiho-východně od Villars-sur-Ollon. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 4 - 19 km. K tomu: lékárna 2 km, lékař 2 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 km. Dřevo do krbu a TV může být před příjezdem rezervována v kanceláři Interhome (tel. 024 495 14 86, fax. 024 495 76 48). Na přání k pronajmutí: dětská postýlka a přistýlka.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Villeneuve - Le Bouveret 25 - 35 km. Tenis (3x venkovní kurt), squash, golfové hřiště 18 jamek, Villars. Rajtování. Fitnessparcour. Letní lyžování 25 km. Paragliding. 300 km turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park 'Parc Aventure' 20 km. Gryon má štěstí být částí vinné oblasti. Má tim nejonm odpovídající podnebí, ale také jedinečný charakter. Místní spolkek organizuje každou středu aperitif, kdy lze ochutnat seciality regionu.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Villars-Gryon, 500 m. 3x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 21x vleky. 72x lyžařské sjezdovky, celkem 215 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. 44 km vysokohorské dráhy, lyžařské turistické trasy. Sáňkařské dráhy. Sportovní středisko. Bruslařská hala, tenisová hala (3x kurt), squash. Další lyžařská střediska: Les Portes du Soleil 35 km. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme