• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu FSG02, Grindelwald

Švýcarsko, Bernská vysočina, Grindelwald

Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald
Číslo objektu: CH3818.742.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.025,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt '2', pro 6 osob, 45 m2, v přízemí, útulné zařízení. Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit, rádio a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Sprcha/WC. Zahradní sezení 10 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: telefon, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, útulný bytový dům 'FSG02', rok výstavby 1996, obklopen loukami. Zařízení domu: herní místnost, ústřední topení, lyžárna, pračka (ke spoluužívání). Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo, společné garáže. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta se schodištěm, 10 schodů. Poloha: na kraji obce obce Grindelwald, ve čtvrti Kirchbühl, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni, ve svahu. Výhled z domu na hory a do údolí. Okolí domu: dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, restaurace 100 m, krytý bazén 1 km, koupaliště 2 km, sportovní centrum 1 km, golfové hřiště 3 km, tenis 3 km, vlek 200 m, sáňkařská dráha 300 m, lyžařská škola 200 m, kluziště 1 km, visutá lanovka 300 m, lanová dráha 300 m, autobusová zastávka 150 m, Metro 1.5 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 20 km a železnice v 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'034 - 2'061 m n.m.
Leží v samém srdci mohutného horského masivu. Místní autobus je zdarma s kartou hosta 'Gästekarte' (kartu obržíte při příjezdu) a vztahuje se pouze na autobusové zastávky v obci Grindelwald. Známá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 3'981 obyvatel, na úpatí hory Eiger, 20 km jiho-západně od Interlaken. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Kánoe, rafting. Tenis (6x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek 1x další golfová hřiště v 20 km. Minigolf. Rajtování, Interlaken 20 km. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 725 m Lezecký park. 1x lanová dráha, 3x kabinkové lanovky, 300 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví, Dětská turistická stezka. 100 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Grindelwald. Horské dráhy, kabinkové lanovky, sedačkové lanovky, vleky, 1x dětský vlek. 51x lyžařské sjezdovky, celkem 213 km (35 % lehkých, 45 % střední obtížnosti, 15 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, zimní turistické cesty 100 km. Sáňkařské dráhy, osvětlení částečné. Bruslařská hala, přírodní kluziště, umělé kluziště, curling, curlingová hala, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Wengen, Mürren, Schilthorn. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Speciální akce na skipassy: 5% sleva na 5 a více dní, musí být objednáno před odjezdem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme