• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Chalet Abendrot (Utoring) ★★★, Grindelwald

Švýcarsko, Bernská vysočina, Grindelwald

Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald
Číslo objektu: CH3818.100.5

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.943,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 22 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. Bez výhledu. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Chalet Abendrot (Utoring)'. V centru obce. V domě: Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, biliár, výtah. Společné garáže (extra). Obchod 400 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 800 m, krytý bazén 600 m. Golfové hřiště 2 km, sportovní centrum 600 m, lanová dráha 180 m. V domě restaurace 'Latino'. V chaletovém stylu postavený vícebytový dům nabízí prostor pro mládež, dětskou hernu, velkou garáž (parkovací místo: 84.00 CHF/týden, rezervace při příjezdu). Parní lázeň a krytý bazén jsou k dispozici v sousední budově za příplatek 25 CHF/týden. Moderní, rustikální a luxusní byty, většina z nich s velkorysými balkony nebo terasami s překrásným výhledem na hory. Pozor prosím: max. výška garáže 2,09 m, max. hmotnost: 2000 kg/vůz. Poznámka: Pro rezervace kratší než 6 nocí se za úklid a praní platí na místě. Prádlo: CHF 20.00/osoba, úklid: CHF 60,00/1-pokojový byt, CHF 75,00/2-pokojový byt, CHF 85,00/3-pokojový byt, CHF 110,00/4-pokojový byt.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Grindelwald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'034 - 2'061 m n.m.
Leží v samém srdci mohutného horského masivu. Místní autobus je zdarma s kartou hosta 'Gästekarte' (kartu obržíte při příjezdu) a vztahuje se pouze na autobusové zastávky v obci Grindelwald. Známá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 3'981 obyvatel, na úpatí hory Eiger, 20 km jiho-západně od Interlaken. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Kánoe, rafting. Tenis (6x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek 1x další golfová hřiště v 20 km. Minigolf. Rajtování, Interlaken 20 km. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 725 m Lezecký park. 1x lanová dráha, 3x kabinkové lanovky, 300 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví, Dětská turistická stezka. 100 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Grindelwald. Horské dráhy, kabinkové lanovky, sedačkové lanovky, vleky, 1x dětský vlek. 51x lyžařské sjezdovky, celkem 213 km (35 % lehkých, 45 % střední obtížnosti, 15 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, zimní turistické cesty 100 km. Sáňkařské dráhy, osvětlení částečné. Bruslařská hala, přírodní kluziště, umělé kluziště, curling, curlingová hala, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Wengen, Mürren, Schilthorn. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Speciální akce na skipassy: 5% sleva na 5 a více dní, musí být objednáno před odjezdem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme