• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu David ★★★, Grächen

Švýcarsko, Valais/Wallis, Grächen

Ubytování ve Švýcarsku, Grächen
Číslo objektu: CH3925.450.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.765,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Appartement 26', 3-pokojový byt v 2. patře, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí lůžko, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a CD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. Vstup na balkon, severní orientace. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Grächen

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'David', 4-podlažní. V obci, centrální poloha, v pěší zóně. V domě: výtah, odkládací místnost na kola, lyžárna. Veřejné kryté parkoviště 300 m. Obchod 100 m, potraviny 300 m, restaurace 10 m. Lanová dráha, lyžařské centrum 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Grächen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'620 - 2'860 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu rekreační obec s 1'300 obyvatel, na horské terase, 24 km jižně od Visp. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, 8 km. Sportovní centrum s tenisovými hřišti, volejbalem, basketbalem, badmintonem, horolezeckou stěnou a stolním tenisem.

informace pro letní ubytování

Tenis. Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 250 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 10 km cyklistické cesty, 50 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Kneippgarten (hospodské slavnosti) na jezeře Graechner See. 'Robis' zábavní park pro děti s kolotočem, houpačkami, indiánskou vesnicí, chatami ve stromech, obří skluzavkou atd. Ravensburgská zábavná cesta.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Grächen/St.Niklaus. 2x kabinkové lanovky, 3x sedačkové lanovky, 8x vleky. 13x lyžařské sjezdovky, celkem 42 km (16 % lehkých, 78 % střední obtížnosti, 6 % obtížných), halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 6 km, zimní turistické cesty 25 km. 1x sáňkařská dráha (délka 3 km). Přírodní kluziště, curling, tenisová hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme