• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Kelly ★★★, Grächen

Švýcarsko, Valais/Wallis, Grächen

Ubytování ve Švýcarsku, Grächen
Číslo objektu: CH3925.350.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.220,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 85 m2, v podkroví, zkosený, útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Velmi pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Grächen

Informace o domě (rezidenci)

Chata, ideální pro pobyt s dětmi. 'Kelly', 3-podlažní, rok výstavby 1997. Ve čtvrti Bina 1.2 km od centra Grächen, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong. V domě: lyžárna. Obchod 700 m, potraviny 50 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 30 m. Tenis 400 m, visutá lanovka, lanová dráha, vlek 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Parkoviště je zdarma a nachází se v blízkosti domu na druhé straně ulice. Oplocená zahrada s dětským hřištěm (houpačka) ke společnému užívání na sousedním pozemku (druhá strana ulice). Soukromé odkládací místo pro lyže je u lanovky 'Hanigalp'.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Grächen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'620 - 2'860 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu rekreační obec s 1'300 obyvatel, na horské terase, 24 km jižně od Visp. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, 8 km. Sportovní centrum s tenisovými hřišti, volejbalem, basketbalem, badmintonem, horolezeckou stěnou a stolním tenisem.

informace pro letní ubytování

Tenis. Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 250 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 10 km cyklistické cesty, 50 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Kneippgarten (hospodské slavnosti) na jezeře Graechner See. 'Robis' zábavní park pro děti s kolotočem, houpačkami, indiánskou vesnicí, chatami ve stromech, obří skluzavkou atd. Ravensburgská zábavná cesta.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Grächen/St.Niklaus. 2x kabinkové lanovky, 3x sedačkové lanovky, 8x vleky. 13x lyžařské sjezdovky, celkem 42 km (16 % lehkých, 78 % střední obtížnosti, 6 % obtížných), halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 6 km, zimní turistické cesty 25 km. 1x sáňkařská dráha (délka 3 km). Přírodní kluziště, curling, tenisová hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme