• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Aragon ★★, Ernen

Švýcarsko, Valais/Wallis, Ernen

Ubytování ve Švýcarsku, Ernen
Číslo objektu: CH3979.300.7

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 10.944,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 38 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko a TV. 1x malý pokoj, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Ernen

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Aragon'. Na kraji obce, 500 m od centra Ernen, klidná, slunná poloha. Společné: ping-pong, gril, ohniště, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, společenská místnost s TV, přístup na internet, stolní tenis, pračka, sušička (společné). Společné garáže. Obchod 500 m, autobusová zastávka 100 m. Tenis 2 km, tenisová hala 2 km, sportovní centrum 2 km, kabinková lanovka 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení sestává z 21 apartmánových domů, každý se vždy vkusně zařízenými byty. Klid a uvolnění jsou v 'Aragon' zaručeny. Společné: boccia-dráha, zahradní šach. Zdarma kyvadlový autobus pro majitele skipasu 'Aragon' pro lyžařskou oblast Erner Galen (cca 2 km). O dokonalou pohodu se stará příjemá 'recepce', pohodlný bar 'Bar am Fass' s velkoplošnou TV a jizba s vytříbenou kuchyní (místní speciality): neděle - pátek 9:00-12:00 a 16:00-23:00 hod. V sobotu otevřeno nepřetržitě, v úterý zavřeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Ernen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 2'285 m n.m.
Útulná, idylická, klidná horská vesnice, 4 km jiho-západně od Fiesch, 19 km severo-západně od Brig. Potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, 4 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 km.

informace pro letní ubytování

Rajtování. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Doprovodné tůry po ledovci. Kulturní podniky a koncerty. Další možnosti sportování ve Fiesch (bazén, tenis, paragliding na ledovci atd.).

informace pro zimní ubytování

Běžkařské tratě v Ernen: 6km, celo regionální v celém Goms: 100 km. Jízdy na mulách, vycházky ve sněžnicích. Lyžařské středisko Aletsch. 7x lanovky, 4x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 18x vleky. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky (42 % lehkých, 45 % střední obtížnosti, 13 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme