• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu ★★★★, Disentis

Švýcarsko, Surselva, Disentis

Ubytování ve Švýcarsku, Disentis
Číslo objektu: CH7179.450.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.136,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 96 m2 v 6. patře, prostorné a světlé, renovovaný v roce 2012, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV, plochá obrazovka a rádio. Vstup na balkon. 2x pokoj, 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), fondue set (sýrové fondue). Koupelna/WC, WC zvlášť. E-topení. Balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Disentis

Informace o domě (rezidenci)

Disentis: V obci, 2 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Společné garáže. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Rozměry: výška 200 cm. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Disentis' 2 km. Visutá lanovka, lanová dráha, lyžařská škola 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Disentis:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'142 - 3'000 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 60 km od Chur. Veškeré služby v místě. V Disentis se setkávají obě alpské silnice Oberalp (sjízdná pouze v létě) a Lukmanier, stejné tak železniční dráhy Rhaetisch a Matterhorn Gotthard.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Tenis (13x venkovní kurt, 13x krytý kurt), golfové hřiště 9 jamek, Sedrun-Selva 17 km. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. 350 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Rýžování zlata.

informace pro zimní ubytování

1x lanovka, 3x sedačkové lanovky, 3x vleky, 3x dětské vleky. 16x lyžařské sjezdovky, celkem 60 km (33 % lehkých, 50 % střední obtížnosti, 17 % obtížných). Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 75 km (5 km osvětlených), lyžařské turistické trasy 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 5 km). Sportovní středisko. Curling, zimní golf 9 jamek, Sedrun 17 km. Skibus (zdarma). Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem. Voucher na skipasy s 9% slevou dostanou klienti při příjezdu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme