• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Acletta (Utoring) ★★★, Disentis

Švýcarsko, Surselva, Disentis

Ubytování ve Švýcarsku, Disentis
Číslo objektu: CH7179.100.34

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.103,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 39 m2 v 5. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout u vstupu. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Krásný výhled na ledovec Medelsergletscher.
Ubytování ve Švýcarsku, Disentis

Informace o domě (rezidenci)

Donáška potravin možná. Lyžařská škola pro děti vedle domu. Dům a lanová dráha jsou dostupné na lyžích. Od 1.12.08 je k dispozici TV. Je možné si pronajmout mobilní telefon: vratná kauce 100,- CHF a poplatek 3,- CHF/den. ADSL přístup na internet: 10,- CHF/týden. Místo v garáži v ceně (pouze pro 1 auto do výšky 1.95 m). Extra parkovací místo: 20,- CHF/týden. U rezervací na méně než 6 dní není prádlo a závěrečný úklid zahrnut v ceně. Bytový dům 'Acletta (Utoring)', obklopen stromy a loukami. Nad Disentis, v obci, 2 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: krytý bazén (24 m2, hloubka 170 cm). V domě: recepce, společenská místnost, sauna (extra), stolní tenis, biliár, telefonní budka, výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů (extra). Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Společné garáže. Obchod 2 km, restaurace 200 m, nádraží 'Disentis' 2 km. Visutá lanovka, lanová dráha 300 m, zastávka ski-busu 10 m, lyžařská škola 300 m. Pozor prosím: recepce otevřena od 16:00-17:30 h. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Disentis:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'142 - 3'000 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 60 km od Chur. Veškeré služby v místě. V Disentis se setkávají obě alpské silnice Oberalp (sjízdná pouze v létě) a Lukmanier, stejné tak železniční dráhy Rhaetisch a Matterhorn Gotthard.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Tenis (13x venkovní kurt, 13x krytý kurt), golfové hřiště 9 jamek, Sedrun-Selva 17 km. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. 350 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Rýžování zlata.

informace pro zimní ubytování

1x lanovka, 3x sedačkové lanovky, 3x vleky, 3x dětské vleky. 16x lyžařské sjezdovky, celkem 60 km (33 % lehkých, 50 % střední obtížnosti, 17 % obtížných). Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 75 km (5 km osvětlených), lyžařské turistické trasy 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 5 km). Sportovní středisko. Curling, zimní golf 9 jamek, Sedrun 17 km. Skibus (zdarma). Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem. Voucher na skipasy s 9% slevou dostanou klienti při příjezdu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme