• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Mont.Lac ★★★★, Champex

Švýcarsko, Valais/Wallis, Champex

Ubytování ve Švýcarsku, Champex
Číslo objektu: CH1938.9.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.309,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Mont.Lac 15', 3-pokojový byt 72 m2 v 3. patře, západní orientace, velmi komfortní a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), kamna na dřevo a elektrické rolety. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, raclette gril kombinovaná mikrovlná trouba), kapsle do kávovaru (Nespresso) extra, fondue set (sýrové fondue). Koupelna/WC, WC zvlášť. Podlahové topení. Velký balkon 25 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 15 na pozemku. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Champex

Informace o domě (rezidenci)

Champex 29 km od Verbier: Velmi pěkný, luxusní vícegenerační dům 'Mont.Lac', 4-podlažní, rok výstavby 2012. Klidná, slunná poloha, západní orientace. Společné: krytý bazén vyhřívaný (9 x 4 m). Sprcha/WC u bazénu. V rekreačním zařízení: restaurace, sauna, hamam. Potraviny 300 m, pekárna 500 m. Sedačková lanovka 600 m. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Champex:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 - 2'200 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, na úpatíhory hory, 9 km západně od Orsières, 20 km jižně od Martigny, 29 km od Verbier. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar, Zážitková pěší turistika. Další možnosti nákupu, 9 km. Doprava letadlem: letiště Geneva (GVA), 155 km. Obec je obklopena krásným horským jezerem. Nachází se mezi Grand St Bernard a pohořím Mont Blanc. **Vzhledem k požáru, budou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Noční lyžování. V hlavní sezóně bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. Lanovka 'La Breya' bude také zavřena v létě 2013.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, délka 1 km, šířka do 500 m. Bazén vyhřívaný. Veslování. Tenis (2x venkovní kurt). Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. 36 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Alpská zahrada. Stará tvrz švýcarské armády. Lanovka 'La Breya' bude zavřena v létě 2013.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko La Breya, počet přepravních zařízení: 4x celkem. 2x sedačkové lanovky, 2x vleky. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 12 km, zimní turistické cesty. Přírodní kluziště, umělé kluziště. Další lyžařská střediska: Verbier 29 km. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy doporučeny. Vzhledem k požáru jsou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Během svátků bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. La Breya bude zavřena v letní sezóně 2013.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme