• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Renaissance ★★★, Champex

Švýcarsko, Valais/Wallis, Champex

Ubytování ve Švýcarsku, Champex
Číslo objektu: CH1938.2.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.557,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Renaissance', 4-pokojový byt v 1. patře, západní orientace, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC, sprcha/WC. Podlahové topení. Balkónový nábytek. Výhled na jezero a na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 6, garáž č. C.
Ubytování ve Švýcarsku, Champex

Informace o domě (rezidenci)

Champex: Pěkný vícegenerační dům 'Renaissance'. V obci, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 30 m od jezera. V domě: výtah, lyžárna. Příjezd (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka, jezero ke koupání 100 m. Lyžařské sjezdovky 600 m. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Champex:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 - 2'200 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, na úpatíhory hory, 9 km západně od Orsières, 20 km jižně od Martigny, 29 km od Verbier. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar, Zážitková pěší turistika. Další možnosti nákupu, 9 km. Doprava letadlem: letiště Geneva (GVA), 155 km. Obec je obklopena krásným horským jezerem. Nachází se mezi Grand St Bernard a pohořím Mont Blanc. **Vzhledem k požáru, budou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Noční lyžování. V hlavní sezóně bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. Lanovka 'La Breya' bude také zavřena v létě 2013.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, délka 1 km, šířka do 500 m. Bazén vyhřívaný. Veslování. Tenis (2x venkovní kurt). Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. 36 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Alpská zahrada. Stará tvrz švýcarské armády. Lanovka 'La Breya' bude zavřena v létě 2013.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko La Breya, počet přepravních zařízení: 4x celkem. 2x sedačkové lanovky, 2x vleky. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 12 km, zimní turistické cesty. Přírodní kluziště, umělé kluziště. Další lyžařská střediska: Verbier 29 km. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy doporučeny. Vzhledem k požáru jsou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Během svátků bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. La Breya bude zavřena v letní sezóně 2013.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme