• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě The Pines ★★★, Champex

Švýcarsko, Valais/Wallis, Champex

Ubytování ve Švýcarsku, Champex
Číslo objektu: CH1938.1.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.069,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích, velmi útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV, video, rádio, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu, jižní orientace. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. Vstup na balkon, severní orientace. Koupelna/WC. Terasa. Nádherný panoramatický výhled na jezero, na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Horní podlaží je dosažitelné 13 úzkými točitými schody. Přístup k chaletu je strmou přírodní cestou.
Ubytování ve Švýcarsku, Champex

Informace o domě (rezidenci)

Chata 'The Pines'. Na kraji obce, 800 m od centra Champex, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku. Zahradní nábytek. Parkovací místo, 15 m. Obchod 800 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 800 m. Tenis 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Champex:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 - 2'200 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, na úpatíhory hory, 9 km západně od Orsières, 20 km jižně od Martigny, 29 km od Verbier. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar, Zážitková pěší turistika. Další možnosti nákupu, 9 km. Doprava letadlem: letiště Geneva (GVA), 155 km. Obec je obklopena krásným horským jezerem. Nachází se mezi Grand St Bernard a pohořím Mont Blanc. **Vzhledem k požáru, budou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Noční lyžování. V hlavní sezóně bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. Lanovka 'La Breya' bude také zavřena v létě 2013.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, délka 1 km, šířka do 500 m. Bazén vyhřívaný. Veslování. Tenis (2x venkovní kurt). Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. 36 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Alpská zahrada. Stará tvrz švýcarské armády. Lanovka 'La Breya' bude zavřena v létě 2013.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko La Breya, počet přepravních zařízení: 4x celkem. 2x sedačkové lanovky, 2x vleky. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 12 km, zimní turistické cesty. Přírodní kluziště, umělé kluziště. Další lyžařská střediska: Verbier 29 km. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy doporučeny. Vzhledem k požáru jsou sedačkové lanovky La Breya 1 a 2 uzavřeny pro zimní sezónu 2012-2013. Vleky La Petite Breya a Le Revers zůstávají otevřené. Během svátků bude fungovat bezplatná kyvadlová doprava do sousedních středisek. La Breya bude zavřena v letní sezóně 2013.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme