• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Parrocchiale ★★★, Cerentino

Švýcarsko, Ticino, Cerentino

Ubytování ve Švýcarsku, Cerentino
Číslo objektu: CH6683.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.557,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2, v patře, moderní a stylové zařízení: obývací pokoj, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka, video, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení na naftu. Dřevěné podlahy. Malé zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na hory, do údolí a na město. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Zvláštní vchod.
Ubytování ve Švýcarsku, Cerentino

Informace o domě (rezidenci)

Cerentino 5 km od Bosco Gurin: V 1000 m n. m., starý farský rodinný dům - dvougenerační dům 'Parrocchiale', rok výstavby 1500, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, slunná poloha ve svahu, na ulici, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Zahradní sezení. V domě: ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Příjezd 20 m od objektu. Cesta se schodištěm k domu. Veřejné parkoviště 100 m na ulici. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, autobusová zastávka 100 m. Visutá lanovka 5 km, vlek 5 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 5 km, sáňkařská dráha 5 km, běžkařské stopy 5 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bosco Gurin 5 km. Turistické oblasti beim Haus. Cevio 10 km. Sousední kostel je zřídka využíván ke svatbě a pohřbu. Kostelní zvony znějí každou hodinu od 6 do 22 hod., půlhodinu oznamují úderem zvonu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Cerentino:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 200 - 750 m n.m.
Valle Magia pokrývá se svými 568 km2 pětinu plochy kantonu Tessin. Největší údolí 56 km dlouhé je mnohotvárné. Mezi nejníže položenou vesnicí Avegno (299 m) a nejvýše polozénou Bosco Gurin (1507 m) je výškový rozdíl 1208 m. Údolí se rozdvojuje v Ponte Brola do údolí Maggia a Centovalli. V zadní části údolí Maggia se dále rozděluje do Val di Campo a Val di Bosco, Val Bavona, Val Lavizzara a Val Peccia. Cevio je hlavní místo v údolí Maggia a leží 29 km severně od Locarno. Avegno leží na úpatí Pizzo Trosa (1869 m), 7 km severozápadně od Locarno. V Someo se řítí vodní kaskády Soladino cca 100 m dolů. Nákupní možnosti a plavecký bazén v Bignasco. Valle Maggia je oblíbend rekreační obec, idilická poloha. Pozor, ne všechny obce jsou dosažitelné autobusem.

informace pro letní ubytování

Pláž. Zátoka ke koupání. 1x lanovka, 700 km turistické cesty. Cyklistické cesty. Překrásné možnosti koupání v kříšťálové vodě Maggia. Krásné písečné pláže v Avegno a jedinečná vodní nádrž Aurigeno. Pro milovníky klidu je vhodná zóna mezi Lodano a Someo a také první úsek údolí Lavizzaratal od Cavergno do Brolio, příp. údolí Bavonatal. Pro ty, kteří hledají něco zvláštního doporučujeme vodopád v Maggia, Giumaglio, nebo 'Puz Bel' v Cavergno. Ze San Carlo 14 km od Someo vede lanovka nahoru na Robei (1905 m) překrásnou oblastí hor.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Bosco Gurin. 3x vleky. Bežkařské tratě celkem v délce 5 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme