• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Bellavista (Utoring) ★★★, Cademario

Švýcarsko, Ticino, Cademario

Ubytování ve Švýcarsku, Cademario
Číslo objektu: CH6936.100.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.220,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, v přízemí, jižní orientace, pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na jezero a na krajinu.
Ubytování ve Švýcarsku, Cademario

Informace o domě (rezidenci)

Cademario 12 km od Lugano: Pěkná, komfortní rezidence 'Bellavista (Utoring)', obklopen stromy. V obci, 500 m od centra, v okrsku Malcantone, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 300 m od lesa, jihozápadní orientace. Společné: udržovaná zahrada, louka k odpočinku, bazén vyhřívaný (19.04.-15.10.). Sprcha/WC u bazénu, ping-pong. V domě: pračka (společné, extra). Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. Golfové hřiště (18 jamek) 11 km, minigolf 11 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m. Atrakce v blízkosti: Mercato Luino, IT 25 km, Mercato Ponte Tresa, IT 13 km, Chocolate Fabric, Caslano 11 km, Swissminiatur, Melide 22 km. Známá jezera v okolí: Lago di Lugano, Lago Maggiore. Turistické oblasti Alto Malcantone. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence disponuje výhledem na Lugano a okolí. Parkování: CHF 21.00/týden. Garáž: CHF 35.00/týden (rezervace při příjezdu). Vzhledem k mnoha schodům není residence vhodná pro pohybově disponované osoby. Při rezervaci na méně než 6 nocí jsou úklid, ložní a toaletní prádlo placeny na místě. Prádlo: CHF 25.00/osoba, úklid: 2-pokojový byt za CHF 100.00, 3-pokojový byt za CHF 110,00.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Cademario:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 759 m n.m.
Lázeňská obec, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 12 km západně od Lugano. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace, krytý bazén. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 5 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 9 km od obce. Tenis (2x venkovní kurt). 28 km turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme