• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Alpicana & Metropol ★★, Brunnen

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Brunnen

Ubytování ve Švýcarsku, Brunnen
Číslo objektu: CH6440.100.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.698,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Malý balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na jezero, na hory a na krajinu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Brunnen

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Alpicana & Metropol'. V obci, 200 m od centra, centrální, slunná poloha, 20 m od jezera, na ulici, jihozápadní orientace. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Brunnen' 800 m, koupaliště 2 km, krytý bazén, zátoka ke koupání 500 m. Lanová dráha 1 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Brunnen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 435 m n.m.
Vlast Wilhellma Tella idylická obec přímo u jezera Vierwaldstaettersee. Veškeré služby v místě. Krytý bazén. Cílové místo z cesty Švýcarska (vypráví historii Švýcarska). Brunnen má nejlepší dopravní polohu: železnici, dálniční spojení, loď (5 parníků), lanovku Urmiberg/Rigi, ideální stanoviště pro atraktivní program dovolené.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Brunnen. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Rigi, 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme