• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Maria ★★, Brione / Verzasca

Švýcarsko, Ticino, Brione / Verzasca

Ubytování ve Švýcarsku, Brione / Verzasca
Číslo objektu: CH6634.200.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.402,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 30 m2, jednoduché a útulné zařízení: vstup, TV-satelit a rádio. Malá obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Topení dřevem. V horním patře: (venkovní schodiště). Sprcha/WC. Ve 2. patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s dvoulůžkem. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na město. Parkování č. 6. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosím pozor: nízké rámy dveří a pokoje (1,85 m).
Ubytování ve Švýcarsku, Brione / Verzasca

Informace o domě (rezidenci)

Brione Verzasca: Rustico - dům 'Maria', 3-podlažní. V obci, 100 m od řeky. Příjezd 40 m od objektu. Parkovací místo, 100 m. Obchod 15 km, potraviny 100 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Tenero' 15 km, koupaliště 20 km, pláž ke koupání 20 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 7 km. Překrásné turistické cesty a dětské hříště v blízkosti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Brione / Verzasca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 500 - 920 m n.m.
Údolí Verzascatal je jistě to, které si zachovalo ze všech údolí na jihu Alp svůj původ. Začiná v Gordola a rozprostírá se po délce 29 km až do Sonogno. Rozdílnost krajiny na tomto krátkém úseku je neuvěřitelná. Od břehů jezera Lago Maggiore se zvedá silnice, nejdříve mezi nádhernými vinicemi až nahoru k přehradě Verzasca, která je nejvyšší přehradou Evropy (220 m). V nejzadnější části údolí Verezascatal je vesnice Sonogno při soutoku potoků z udolí Redorta a Vogorness. V Sonogno je zvlástě zajímavé museum údolí Verzacscatal, starou dosud používanou obecní pekárnou, centrem zpracování vlny a obchody s uměleckými rukodělnými předměty. Údolí Verzascatal je oblíbený rekreační obec. Veškeré služby, Tenero, 29 - 30 km. V obci: potraviny, restaurace.

informace pro letní ubytování

Koupáni ve Verzasca, řece s fantastickými skalisky. Početné turistické cesty do Pincascia, Carecchio, Brione. K nejkrásnějším toulkám patří ale bezpochyby turistická cesta údolím Verzascatal: začíná v Mergoscia (nebo Tenero) a končí v Sonogno. Sportovní centrum v Tenero. Pláž. Turistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme