• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Marti-Sassella ★★★, Bleniotal/Malvaglia

Švýcarsko, Ticino, Bleniotal/Malvaglia

Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Malvaglia
Číslo objektu: CH6713.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.302,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Sassella', 3-pokojový dům 51 m2, částéčně zkosený, jednoduché a útulné zařízení: otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), fondue set (sýrové fondue) otevřený krb, jídelní stůl a rádio. Vstup na zahradu. V horním patře: (žebřík) zkosen 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x lůžko. Vstup na zahradu. V podkroví: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. Zahradní nábytek, lehátka (2x), místo k posezení. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Malvaglia

Informace o domě (rezidenci)

Fontané 15 km od Malvaglia: Malá, útulná, stylová tradiční chalupa 'Marti-Sassella', 1'291 m n.m., 3-podlažní, rok výstavby 1994, renovovaný v roce 2013, obklopen loukami. Ve čtvrti Fontané s 12 domy, v okrsku Malvaglia, 10 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (není oplocena) s trávníkem 15 m2. 1.4 km dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Šířka přístupové cesty: 300 cm. Parkovací místo u domu, 50 m. Obchod 15 km, potraviny 15 km, supermarket 15 km, restaurace 1 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m. Atrakce v blízkosti: Dandrio 1km, Chiesa S. Ambrogio, Negrentino. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Malvaglia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 300 - 1'100 m n.m.
Údolí Bleniotal se rozprostírá mezi obcemi Biasca a Lukmanier. Lukmanierpass je v zimě částečně nepřístupný - pozor jen se zimním vybavením - informace na telefonním čísle 163. Čisté vody, imozantní hory, proměnlivá flora stejně jako romantická architektura, vzácné fresky, 3 muzea, patriánské domy a venkovské osady jsou typickými prvky údolí. Od Malvaglia vede kabinová lanovka na Monte Dagro (1413 m), kde na Vás čeká slunná terasa s nádherným výhledem na celé údolí - v zimě také sjezdovky. Lottigna, hlavní obec údolí, leží na úpatí mystické hory 'Cima del Simano', kde již staří římané využívali léčebné síly minerálních pramenů 'Acquarossa'. Z Leontica vede sedačková lanovka na 2123 m vysokou horu 'Nart' - v zimě také lyžařská oblast. Restaurace a potraviny v Dongio-Torre, Acquarossa, Olivone a Ponte Valentino. Kino v Acquarossa. Zimní a letní rekreační středisko.

informace pro letní ubytování

Rajtování. Paragliding. 1x lanovka, turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Koupání.

informace pro zimní ubytování

V zimě je Bleniotal tajemným místem. Lyžařské středisko Narà / Monte Dagro. 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 6x vleky, 1x dětský vlek. 10x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 60 km. Škola snowboardingu. Regionální v délce 4 km, zimní turistické cesty 12 km. 1x sáňkařská dráha (délka 5 km).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme