• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Tecc Mezz ★★★, Bleniotal/Leontica

Švýcarsko, Ticino, Bleniotal/Leontica

Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Leontica
Číslo objektu: CH6716.300.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Tecc Mezz', 4-pokojový dům 65 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení se dřevem: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), kamna na dřevo. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/WC. Topení dřevem. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x lůžko. Jídelní stůl. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Dřevěné podlahy. Velká terasa 6 m2, velká zahrada 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na les. K dispozici: dětská postýlka do 2 let (extra), vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Leontica

Informace o domě (rezidenci)

Acquarossa Corzoneso 21 km od Biasca: Velmi pěkná, útulná, stylová tradiční chalupa 'Tecc Mezz', 3-podlažní, z 18. století, renovovaný v roce 1996, obklopen stromy a loukami. Nad Corzoneso 5.7 km od centra Corzoneso, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od lesa. Úzký příjezd vede až k objektu (horská cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 13.4 km, potraviny 5.7 km, supermarket 9.4 km, restaurace 5 km, kavárna 5 km, autobusová zastávka 'Cumiasca' 4.2 km, nádraží 'Biasca' 21 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Bleniotal/Leontica:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 300 - 1'100 m n.m.
Údolí Bleniotal se rozprostírá mezi obcemi Biasca a Lukmanier. Lukmanierpass je v zimě částečně nepřístupný - pozor jen se zimním vybavením - informace na telefonním čísle 163. Čisté vody, imozantní hory, proměnlivá flora stejně jako romantická architektura, vzácné fresky, 3 muzea, patriánské domy a venkovské osady jsou typickými prvky údolí. Od Malvaglia vede kabinová lanovka na Monte Dagro (1413 m), kde na Vás čeká slunná terasa s nádherným výhledem na celé údolí - v zimě také sjezdovky. Lottigna, hlavní obec údolí, leží na úpatí mystické hory 'Cima del Simano', kde již staří římané využívali léčebné síly minerálních pramenů 'Acquarossa'. Z Leontica vede sedačková lanovka na 2123 m vysokou horu 'Nart' - v zimě také lyžařská oblast. Restaurace a potraviny v Dongio-Torre, Acquarossa, Olivone a Ponte Valentino. Kino v Acquarossa. Zimní a letní rekreační středisko.

informace pro letní ubytování

Rajtování. Paragliding. 1x lanovka, turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Koupání.

informace pro zimní ubytování

V zimě je Bleniotal tajemným místem. Lyžařské středisko Narà / Monte Dagro. 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 6x vleky, 1x dětský vlek. 10x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 60 km. Škola snowboardingu. Regionální v délce 4 km, zimní turistické cesty 12 km. 1x sáňkařská dráha (délka 5 km).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme