• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Selika ★★★★, Albinen

Švýcarsko, Valais/Wallis, Albinen

Ubytování ve Švýcarsku, Albinen
Číslo objektu: CH3955.200.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.170,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 85 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, digitální TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon, jižní orientace a východní orientace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Velký balkon 16 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na hory, do údolí a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Albinen

Informace o domě (rezidenci)

Thel 4 km od Albinen: Rekreační středisko 'Selika'. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, jižní orientace. Společné: bazén (01.06.-30.09.). Ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: biliár, výtah, pračka, sušička (společné). Restaurace 2 km, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 6 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchod s potravinami v Albinen (4 km) nebo v Guttet (2.5 km). Z Guttet možnost denní donáškové služby, mimo neděli. Další nákupní možnosti v Leukerbad (9 km) nebo Leuk-Stadt (5 km). Horské dráhy, běžkařská stopa, termální kryté i přírodní lázně, tenisové hřiště v Leukerbad. Animátorské program na požádání. Upozornění: parkovací místo ve společné garáži za 70,- CHF na týden. Další možnosti parkování nejsou možné. Parkovací místo je povinné. Dřevo pro švédská kamna k dispozici zdarma. V letním období je možnost zúčastnit se jednou týdně akce 'Pizza chat' - pizza z pece na pizzu u bazénu, minimálně 10 účastníků.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Albinen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'274 - 3'000 m n.m.
Malá horská vesnice s 270 obyvatel, 8 km jižně od Leukerbad, 9 km severně od Leuk. Potraviny, pošta, banka, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km.

informace pro letní ubytování

Letní sporty, 8 km. Fitnessparcour. Paragliding. 50 km turistické cesty, horská turistika, horské túry. 30 km cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Torrent, poloha údolní stanice 1'540 m. 1x lanovka, 2x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka, 5x vleky. 10x lyžařské sjezdovky, celkem 50 km (15 % lehkých, 60 % střední obtížnosti, 25 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Skibus. Údolní stanice lyžařské oblasti Torrent je dosažitelná lyžařským autobusem v 16 minutách.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme