• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Las Huertas ★★★, Vega de San Mateo

Španělsko, Gran Canaria, Vega de San Mateo

Ubytování ve Španělsku, Vega de San Mateo
Číslo objektu: ES6285.400.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 42.806,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový selský dům 120 m2 na 2 podlažích, zkosený, renovovaný, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, CD, stereo přehrávač a plynové topení. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar, jídelní stůl. 2x koupelna/WC. V podkroví: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sauna (extra), žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Španělsku, Vega de San Mateo

Informace o domě (rezidenci)

El Madroñal 3 km od San Mateo: Útulný, stylový selský dům 'Las Huertas', z 19. století, obklopen stromy a poli. Klidná poloha, 23 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: bazén hranatý (10 x 4 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, pekárna 3 km, kavárna 3 km, písečná pláž 23 km. Sportovní přístav 27 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Vega de San Mateo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice s 7'700 obyvatel, v centru ostrova, dopravně výhodná poloha, 26 km od Las Palmas, 27 km od Telde. Veškeré služby v místě. Folklórní večery. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme