• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Cortijo rural Las Tinajas de Zalea ★★, Valle del Guadalhorce / Pizarra

Španělsko, Costa del Sol, Valle del Guadalhorce / Pizarra

Ubytování ve Španělsku, Valle del Guadalhorce / Pizarra
Číslo objektu: ES5695.120.6

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 30.168,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový řadový dům, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC.
Ubytování ve Španělsku, Valle del Guadalhorce / Pizarra

Informace o domě (rezidenci)

Statek 'Cortijo rural Las Tinajas de Zalea'. 7 km od centra Pizarra, 40 km od centra Guadalmar, 40 km od moře. Společné: pozemek (oplocený), bazén (4 x 8 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 100 m, autobusová zastávka 150 m, písečná pláž 40 km. Jízdárna 1 km. Statek sestavá ze 6 řadových domů s dvorem s grilem (12 x 35 m) a zeleninovou zahradou (10 x 9 m). V malé osadě Zalea, mezi Casarabonela a Pizzarra v okrese Guadalorce. Obklopené údolími, řekami a horami, v oblasti která žije zemědělstvím a chovem dobytka. Ideální výchozí bod pro vsemožné aktivity: vandrování, turistika, exkurze na kolech, kurzy malování v přírode, botanickě okruhy (osada je na kraji přírodní chráněné oblasti 'Reserva de la Biosfera Sierra de les Nieves'). Jízdárna. Dřevo (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Valle del Guadalhorce / Pizarra:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, v centru regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km západně od Málaga, 40 km od Playas de Torremolinos. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec na břehu řeky Guadalhorce, na úpatí Sierra del Hacho. Vyplatí se návštěva místního musea v typickém andalusijském stylu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme