• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě 1 ★★★, Udías

Španělsko, Kantábrie, Udías

Ubytování ve Španělsku, Udías
Číslo objektu: ES9215.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.716,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový řadový dům 250 m2 na 3 podlažích: obývací pokoj 30 m2, otevřený krb, bar a TV (plochá obrazovka), video, rádio a DVD. Jídelna 18 m2, otevřený krb. Kuchyně (myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: otevřený obývací pokoj 50 m2. Vstup na balkon. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Ve 2. patře: galerie. 1x zkosený pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko a TV (plochá obrazovka), rádio. Zahrada 20 m2. Gril. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování (oplocený). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Kamna na dřevo. Přístup do zahrady malou cestou, mimo dům. Otevřený krb v jídelně je dekorace. K dispozici jsou 2 mobilní elektrické ohřívače.
Ubytování ve Španělsku, Udías

Informace o domě (rezidenci)

Zcela nově zrestaurované kamenné domy v místním stavebním stylu, v blízkosti lesa. Nacházejí se asi 20 m od las Cuevas Los Manzanos (s přírodňm podzemním jezerem a stalaktyty) přístupné veřejnosti. Pěkný, komfortní řadový dům '1'. 2 km od centra Cabezon de la Sal, 45 km od centra Santander, 13 km od moře. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 13 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Udías:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na západě regionu, 2 km od Cabezón de la Sal, 45 km jiho-západně od Santander, 22 km jiho-východně od S. Vicente de la Barquera. Veškeré služby, Cabezón de la Sal, 2 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme