• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Mi Dushi ★★★, Tossa de Mar

Španělsko, Costa Brava, Tossa de Mar

Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar
Číslo objektu: ES9465.250.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.178,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casa Mi Dushi', 4-pokojový dům na 2 podlažích, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Terasa 80 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Částečný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar

Informace o domě (rezidenci)

Urbanització Giverola 4 km od Tossa de Mar: Komfortní rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Mi Dushi', renovovaný. Klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: 2 bazény (01.04.-30.10., extra). Dětské brouzdaliště, skluzavka, venkovní sprcha, tenis (extra), ping-pong, volleyball (extra). K dispozici pouze pro Vás: zahrada s květinami a stromy. V domě: pračka. Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 'Cala Pola / Cala Giverola' 200 m. Tenis 200 m. Atrakce v blízkosti: Club Giverola, Waterworld 17 km, Marineland 25 km, Jardin Botanico Marimurtra 21 km, Jardin Botanico Pinya de Rosa 18 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulá, útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 43 km jižně od Girona, 80 km severo-východně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka. Pamětihodné a zajímavé je staré město, 'Vila Vella' s kamenými a strmými ulicemi, muzeum a středověké zdi, které obklopují město a propůjčují mu speciální šarm. Z hradu je krásný výhled na celý region.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Lloret de Mar. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme