• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Molto 1 ★★★, Tossa de Mar

Španělsko, Costa Brava, Tossa de Mar

Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar
Číslo objektu: ES9465.165.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.217,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Apt Molto 1', 3-pokojový byt v 1. patře, účelné a vkusné zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, sprcha/WC a TV. Vstup na balkon. Malý balkon. Zahradní nábytek. Bez výhledu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen ES.
Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar

Informace o domě (rezidenci)

Velmi moderní, komfortní bytový dům 'Molto 1'. V obci Tossa de mar, centrální poloha, 400 m od moře, 400 m plaz. Společné garáže, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 100 m, supermarket 300 m, restaurace 50 m, pekárna 300 m. Atrakce v blízkosti: Pueblo medieval de Tossa de mar 1 km, Waterworld Lloret de mar 14 km, Marinland Blanes 21 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Skupiny mládeže jen na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Tossa de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulá, útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 43 km jižně od Girona, 80 km severo-východně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka. Pamětihodné a zajímavé je staré město, 'Vila Vella' s kamenými a strmými ulicemi, muzeum a středověké zdi, které obklopují město a propůjčují mu speciální šarm. Z hradu je krásný výhled na celý region.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Lloret de Mar. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme