• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Lleida ★★★, Torredembarra

Španělsko, Costa Daurada, Torredembarra

Ubytování ve Španělsku, Torredembarra
Číslo objektu: ES9542.610.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.410,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 170 m2, prostorné, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Lehátka. Výhled na město. K dispozici: pračka. Garáž. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Torredembarra

Informace o domě (rezidenci)

Samostatný dům 'Lleida', 2-podlažní. V centru obce Torredembarra, 1 km od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek (oplocený), zahrada, bazén nepravidelného tvaru (01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, gril, garáž. Obchod, potraviny 100 m, supermarket 200 m, restaurace 100 m. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Torredembarra:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 10 km severo-východně od Tarragona, 80 km jiho-západně od Barcelona. Supermarket, obchody, restaurace, bar. Písečná pláž Torredembarra, 4 km dlouhá a 90 m široká, se proměňuje v malé duny, čím více se pohybujete na severovýchod.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme