• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villas San Blas Standard 6 ★★★, Tías

Španělsko, Lanzarote, Tías

Ubytování ve Španělsku, Tías
Číslo objektu: ES6650.11.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.277,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov byt pro 6 osob, 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s mikrovlnka, trouba, myčka a lednicí. Jídlo: polopenze (extra). Koupelna a koupelna/WC. Terasa, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Tías

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní vilový dům 'Villas San Blas Standard 6'. Zařízení domu: bezpečnostní zařizení, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Doporučujeme auto. Poloha: na kraji obce obce Tías, centrální, klidná, vyvýšená poloha na kopci. Výhled z domu na moře. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 6 m x šířka 3 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 200 m, restaurace 500 m, písečná pláž 3 km, autobusová zastávka 300 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Tías:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 596 m n.m.
Pobřežní oblast obce Teguise se vyvinula v jeden z nejdůležitějších a nejlépe organizovaných turistických regionů na Kanárských ostrovech. Tato část ostrova vyniká svou vysokou kvalitou služeb. Léto, kdy je větrná sezóna na Kanárských ostrovech, je ideální pro windsurfing. Mnoho slavností a karnevalů se koná v tomto městě. Malé, historické město s 18'700 obyvatel, na východě ostrova, 11 km západně od Arrecife, 7 km jiho-západně od San Bartolome. V obci: supermarket, pekařství, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme