• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Perdomo ★★★, Tías

Španělsko, Lanzarote, Tías

Ubytování ve Španělsku, Tías
Číslo objektu: ES6650.10.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.016,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov dům pro 2 osob, 180 m2, komfortní zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, TV-satelit a kabelová TV. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, lednicí a mraznička. Sprcha a koupelna/sprcha/WC. Terasa 40 m2, zahradní sezení 25 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka. Další zařízení: pračka, solárium.
Ubytování ve Španělsku, Tías

Informace o domě (rezidenci)

Velký, komfortní, stylový venkovský dům 'Casa Perdomo', obklopen poli. Zařízení domu: fitness, solárium, prádelna, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu, veřejné kryté parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce, ve čtvrti Masdache, mimo obec La Geria, nad Conil, centrální, samostatně stojící, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu na hory, do zahrady a na krajinu. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 30 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 35 m2, oplocený), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 1.2 km, písečná pláž 12 km, autobusová zastávka 1.2 km. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 1.2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Tías:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 596 m n.m.
Pobřežní oblast obce Teguise se vyvinula v jeden z nejdůležitějších a nejlépe organizovaných turistických regionů na Kanárských ostrovech. Tato část ostrova vyniká svou vysokou kvalitou služeb. Léto, kdy je větrná sezóna na Kanárských ostrovech, je ideální pro windsurfing. Mnoho slavností a karnevalů se koná v tomto městě. Malé, historické město s 18'700 obyvatel, na východě ostrova, 11 km západně od Arrecife, 7 km jiho-západně od San Bartolome. V obci: supermarket, pekařství, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme