• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu C Joan Serra ★★, Son Park

Španělsko, Menorca, Son Park

Ubytování ve Španělsku, Son Park
Číslo objektu: ES7701.350.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.074,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 40 m2, v přízemí, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar, jídelní stůl 2x lůžko a TV. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa 9 m2, krytá. Gril. Výhled na bazén.
Ubytování ve Španělsku, Son Park

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'C Joan Serra', rok výstavby 1980. V obci, v okrsku Son Parc, klidná, slunná poloha, 1 km od moře, na ulici. Společné: pozemek (oplocený), bazén (10 x 5 m, 01.05.-15.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: pergola (6 m2), zahradní nábytek, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket 300 m, písečná pláž 1 km. Golfové hřiště 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Son Park:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na severovýchodě ostrova, 17 km severně od Mahón, 11 km od Fornells. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar. Zástavba patří k obci Mercadal. V rekreačním komplexu Son Parc Golf se nachází jediné golfové hřiště ostrova, navíc s velkou pláží, lesem, nákupním centrem a autobusem. Obytná čtvrt ostrova.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme