• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villas Finesse Villas 3 dorm 01 ★★★★, Son Bou

Španělsko, Menorca, Son Bou

Ubytování ve Španělsku, Son Bou
Číslo objektu: ES7774.180.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 33.022,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Finesse', 4-pokojový dům 120 m2, moderní a luxusní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC a TV. 1x pokoj, 2x lůžko, sprcha/WC a TV. 1x pokoj, 2x lůžko, koupelna/sprcha/WC a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Klimatizace. Zahradní nábytek, lehátka (6x). K dispozici: pračka, sušička, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování.
Ubytování ve Španělsku, Son Bou

Informace o domě (rezidenci)

Son Bou: Pěkné rekreační středisko 'Villas Finesse Villas 3 dorm 01', obklopen stromy. 12 domy v komplexu, v obci 8 km od centra Alaior, vyvýšená poloha, 2 km od moře, 2 km plaz, na ulici. Společné: dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, pěkná, udržovaná zahrada 300 m2 s trávníkem, bazén (4 x 10 m, 30.04.-24.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 2x týdně. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 2 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště 20 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES7774.180.1-2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Son Bou:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec, na jihu ostrova, 18 km západně od Mahón, 7 km jižně od Alaior. V obci: supermarket, obchody, boutique, restaurace, bar, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař. Zábava: herna, labyrint, park s nautickými hrami. Výlety (včas rezervovat), pronájem aut. Pozoruhodné: archeologická naleziště Basilka, ptačí chráněná oblast, věž v Gaumes. Velká písčitá pláž (nejdelší na ostrově), lehátka a slunečníky k pronajmutí.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km. Potápění. Záb ava: herna, labyrint, zábavný park. Výlety (prosím zarezervovat), pronájem aut. Pozoruhodné: archeologická naleziště Basilka, ptačí voliéra, věž Gaumes. Velká písčitá pláž (největší na ostrově), lehátka a slunečníky k pronájmu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme