• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Urb Vallpineda Apts San Fermin ★★★, Sitges

Španělsko, Costa del Garraf, Sitges

Ubytování ve Španělsku, Sitges
Číslo objektu: ES9519.250.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.857,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 115 m2, v podkroví, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), bar, podávací okénko, větrák. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pokoj s francouzským lůžkem má ventilátor. Parketové podlahy.
Ubytování ve Španělsku, Sitges

Informace o domě (rezidenci)

Urb. Vallpineda: Bez výtahu. Kostel a radnice 1,5 km. Bytový dům 'Urb Vallpineda Apts San Fermin'. 2 km od centra Sitges, klidná poloha ve svahu, 2 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (15 x 5 m, 01.06.-30.09.). V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku. Obchod, restaurace 700 m, nádraží 'Sitges' 1.5 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště 3 km, jízdárna, sportovní centrum 800 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Sitges:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec s 21'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jiho-západně od Barcelona, 60 km severo-východně od Tarragona. Nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, muzeum. Obec má šarm jako rybářská obec a jako obec ze staré doby, která byla uchráněna pro mnohé umělce. Staré město hodnotné pro návštěvníky. Zařízení pro zábavu a sportovní aktivity. Čirý noční život. Sitges je jedno z nejznámějších rekreačních středisek na Costa del Garraf. Možnost hraní golfu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Aquapark 'Acuatic Paradis'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 6 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme