• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Port d'Aiguadolç ★★, Sitges

Španělsko, Costa del Garraf, Sitges

Ubytování ve Španělsku, Sitges
Číslo objektu: ES9519.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.547,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (2 x 60 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Střešní terasa (7 m2), přístup točitými schody. Kuchyňský kout s malou lkedničkou. Pohovka pro dva a lůžka nad sebou jsou od sebe oddělena závěsem. Bojler na 50 lt. Žehlička.
Ubytování ve Španělsku, Sitges

Informace o domě (rezidenci)

Port d'Aiguadolç: Dům 'Port d'Aiguadolç', 2-podlažní. 1.1 km od centra Sitges, 150 m od moře. Supermarket, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 150 m. Golfové hřiště 3 km. Obchody se čluny a loděmi 100 m. Zdarma hlídané parkoviště v areálu přístavu. Škola plachtění a klub. Možnst pronájmu míst ve člunu. Noční stráž 24 hod. Centrum Sitges je dosažitelné pěšky (900 m).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Sitges:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec s 21'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jiho-západně od Barcelona, 60 km severo-východně od Tarragona. Nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, muzeum. Obec má šarm jako rybářská obec a jako obec ze staré doby, která byla uchráněna pro mnohé umělce. Staré město hodnotné pro návštěvníky. Zařízení pro zábavu a sportovní aktivity. Čirý noční život. Sitges je jedno z nejznámějších rekreačních středisek na Costa del Garraf. Možnost hraní golfu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Aquapark 'Acuatic Paradis'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 6 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme