• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu ★★★, Sitges

Španělsko, Costa del Garraf, Sitges

Ubytování ve Španělsku, Sitges
Číslo objektu: ES9519.166.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.346,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 65 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon. Výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Sitges

Informace o domě (rezidenci)

Útulný bytový dům. V obci, 400 m od moře, 400 m plaz. Supermarket 400 m, bar 100 m, nádraží 'Sitges' 700 m, písečná pláž 400 m. Pozor prosím: bez výtahu. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Sitges:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec s 21'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jiho-západně od Barcelona, 60 km severo-východně od Tarragona. Nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, muzeum. Obec má šarm jako rybářská obec a jako obec ze staré doby, která byla uchráněna pro mnohé umělce. Staré město hodnotné pro návštěvníky. Zařízení pro zábavu a sportovní aktivity. Čirý noční život. Sitges je jedno z nejznámějších rekreačních středisek na Costa del Garraf. Možnost hraní golfu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Aquapark 'Acuatic Paradis'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 6 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme