• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Arboleda, 6 ★★★★, San Juan / Muchamiel

Španělsko, Costa Blanca, San Juan / Muchamiel

Ubytování ve Španělsku, San Juan / Muchamiel
Číslo objektu: ES9749.320.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.856,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Arboleda, 6', 5-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 36 m2, otevřený krb, TV a klimatizace. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj 12 m2, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Velká kuchyně 18 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj 10 m2, 1x francouzské lůžko (150 cm, v délce 190 cm), koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj 10 m2, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Koupelna/bidet/WC. E-topení. Velká terasa 34 m2, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na bazén, do zahrady a Golfové hřiště. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, San Juan / Muchamiel

Informace o domě (rezidenci)

Bonalba Golf: Velmi velký, komfortní dům 'Arboleda, 6', 2-podlažní, obklopen stromy. Mimo obec, 7 km od centra El Campello, v okrsku Bonalba Golf, klidná, slunná poloha, 7 km od moře, 7 km plaz, u golfového hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada 400 m2 (oplocená) s trávníkem a rostlinami, bazén (3 x 7 m, hloubka 100 - 170 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, fitness (extra), wellness (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 2 km, supermarket 7 km, restaurace 2 km, bar 2 km, autobusová zastávka 'El campello' 5 km, písečná pláž 'Playa de San Juan' 10 km. Golfové hřiště (18 jamek). Atrakce v blízkosti: Terra Mitica Benidorm 38 km, Aqualandia Benidorm 38 km, Mundomar Benidorm 38 km, Terra Natura Benidorm 38 km, Alicante 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, San Juan / Muchamiel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, významné, rušné město, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km od Benidorm, 170 km od Valencia, 90 km od Murcia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Alicante, přímo na moři, pohodlné, typické středozemní město, které nabízí mnoho aktivit s příjemným podnebím, pohostinnými lidmi a silně vyvinutým obchodováním, intenzivní kulturní a sociální život. V létě se zde soustřeďuje zábava na přilehlých plážích San Juan a El Campello. Pro turistické zájmy: Esplanade 'Espana', katedrála 'San Nicolas', radnice, kostel Sta. Maria, hrad Sta Barbata atd. Svátek Hogueras San Juan (oheň) se slaví v noci 24. června. Další slavnosti: Verbena de San Pedro (25. - 29. června) Moros a Cristianos (4. - 8. prosince). V Alicante se vyplatí ochutnat 'paella valenciana' s jemnými rybami a mořskými plody.

informace pro letní ubytování

Pláž. Bazén. Aquapark 'Aqualandia', 45 m. Sportovní přístav Alicante. Plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mitica' 45 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme