• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Nuvol Blau 01 ★★, Roses

Španělsko, Costa Brava, Roses

Ubytování ve Španělsku, Roses
Číslo objektu: ES9410.845.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.343,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'NUVOL BLAU', 3-pokojový byt v 4. patře, prostorné, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování č. n14.
Ubytování ve Španělsku, Roses

Informace o domě (rezidenci)

Santa Margarita: Bytový dům 'Nuvol Blau 01', 5-podlažní. Ve čtvrti Santa Margarita 3 km od centra Roses, 200 m od moře, 100 m plaz. V domě: výtah. Parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket 800 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 2 km, písečná pláž 'en 'Santa Margarita' 100 m, zátoka ke koupání 5 km. Sportovní přístav 4 km, golfové hřiště 16 km, minigolf 1 km. Atrakce v blízkosti: Parque Acuático 2 km, Aeródromo y túnel del viento 5.8 km, Museo Dalí Figueres 18 km, Castillo y festival de Peralada 16 km, Monasterio de Sant Pere de Rodes 10 km. Pozor prosím: animace v sezóně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Roses:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, idylická rybářská obec s 11'500 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 150 km severo-východně od Barcelona, 15 km severo-východně od Figueres, 60 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, kino, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 15 km. Roses se nachází se na severu zálivu Roses a nabízí širokou plážovou promenádu lemovanou palmami. Možnosti koupání na různých pěkných písečných plážích se zálivy Canyelles, Almadraba, Montjoy a Joncols. Nedaleko je 'Aqua Brava' vodní park s největším bazénem s umělými vlnami v Evropě a 'Aiguamolls' přírodní park s jeho širokou škálou ptáků. V Empuriabrava (6 km) jsou všechny druhy vodních sportů, nejdůležitější parašutistické středisko v Evropě s novým aerodynamickým tunelem, dostihy, motokáry a tenis. K dispozici jsou 2 mezinárodní golfová hřiště, Peralada Golf Club 10 km a Torremirona Resort Golf Club 25 km a 'Pitch and Putt' 8 km. Můžete navštívit mnoho zajímavých kulturních památek, jako je Dalího muzea v Figueres a řecko-římské ruiny v Empuries. K dispozici kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi service do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark 'Aqua Brava'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Minigolf. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme