• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Villa Hydra ★★, Roses

Španělsko, Costa Brava, Roses

Ubytování ve Španělsku, Roses
Číslo objektu: ES9410.603.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.721,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, jižní orientace, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 15 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen ES, FR.
Ubytování ve Španělsku, Roses

Informace o domě (rezidenci)

Mas Fumats: Velmi jednoduchý dvougenerační dům 'Villa Hydra'. Mimo obec, 5 km od centra Roses, klidná, slunná poloha na kopci, 5 km od moře, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa (15 m2), zahradní nábytek. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 'en Roses' 4 km. Sportovní přístav 5 km, tenis 3 km, minigolf 2 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Parque Acuatico 'Aquabrava' 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Roses:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, idylická rybářská obec s 11'500 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 150 km severo-východně od Barcelona, 15 km severo-východně od Figueres, 60 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, kino, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 15 km. Roses se nachází se na severu zálivu Roses a nabízí širokou plážovou promenádu lemovanou palmami. Možnosti koupání na různých pěkných písečných plážích se zálivy Canyelles, Almadraba, Montjoy a Joncols. Nedaleko je 'Aqua Brava' vodní park s největším bazénem s umělými vlnami v Evropě a 'Aiguamolls' přírodní park s jeho širokou škálou ptáků. V Empuriabrava (6 km) jsou všechny druhy vodních sportů, nejdůležitější parašutistické středisko v Evropě s novým aerodynamickým tunelem, dostihy, motokáry a tenis. K dispozici jsou 2 mezinárodní golfová hřiště, Peralada Golf Club 10 km a Torremirona Resort Golf Club 25 km a 'Pitch and Putt' 8 km. Můžete navštívit mnoho zajímavých kulturních památek, jako je Dalího muzea v Figueres a řecko-římské ruiny v Empuries. K dispozici kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi service do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark 'Aqua Brava'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Minigolf. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme