• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě GIRONES 5-7 ★★★★, Roses

Španělsko, Costa Brava, Roses

Ubytování ve Španělsku, Roses
Číslo objektu: ES9410.525.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 46.574,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, úplně renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/sprcha/WC. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. Zahrada 600 m2, altán 25 m2. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ložnice se 2 samostatnými lůžky je otevřená ke schodům. Na verandě je barový pult. Pokoj s francouzským lůžkem s koupelnou, má vanu s masážními tryskami.
Ubytování ve Španělsku, Roses

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní dům 'GIRONES 5-7', renovovaný v roce 2002. Ve čtvrti Mas Boscà 4 km od centra Roses, klidná, slunná poloha, 2.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy, bazén hranatý (10 x 5 m, 01.04.-30.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, altán, zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, autobusová zastávka 3 km, nádraží 'Figueres' 20 km, písečná pláž 3 km, zátoka ke koupání 8 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 12 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Parque Aquatico Roses 1 km, Centro Paracaidismo y túnel del viento 7 km, Castillo y festival de Perelada 15 km, Museo Dalí Figueres 18 km, Ruïnas de Sant Martí de Empúries 26 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Roses:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, idylická rybářská obec s 11'500 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 150 km severo-východně od Barcelona, 15 km severo-východně od Figueres, 60 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, kino, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 15 km. Roses se nachází se na severu zálivu Roses a nabízí širokou plážovou promenádu lemovanou palmami. Možnosti koupání na různých pěkných písečných plážích se zálivy Canyelles, Almadraba, Montjoy a Joncols. Nedaleko je 'Aqua Brava' vodní park s největším bazénem s umělými vlnami v Evropě a 'Aiguamolls' přírodní park s jeho širokou škálou ptáků. V Empuriabrava (6 km) jsou všechny druhy vodních sportů, nejdůležitější parašutistické středisko v Evropě s novým aerodynamickým tunelem, dostihy, motokáry a tenis. K dispozici jsou 2 mezinárodní golfová hřiště, Peralada Golf Club 10 km a Torremirona Resort Golf Club 25 km a 'Pitch and Putt' 8 km. Můžete navštívit mnoho zajímavých kulturních památek, jako je Dalího muzea v Figueres a řecko-římské ruiny v Empuries. K dispozici kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi service do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark 'Aqua Brava'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Minigolf. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme