• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu La Hidalga ★★, Rincón de la Victoria

Španělsko, Costa del Sol, Rincón de la Victoria

Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria
Číslo objektu: ES5510.505.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.865,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře, jižní orientace, světlé, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (90 cm), jídelní stůl, TV a elektrická kamna. Vstup na terasu, jihozápadní orientace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm), koupelna/WC. Vstup na terasu, jihozápadní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Terasa 4 m2, krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře, na město a na pobřeží. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria

Informace o domě (rezidenci)

Rincón de la Victoria: Bytový dům 'La Hidalga', 6-podlažní. Na kraji obce, 1.7 km od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 1 km od moře, jižní orientace. Společné: bazén hranatý (5 x 7 m, 15.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm (5 schodů) k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 1.7 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Otevírací doba bazénu odpovídá nařízením v sídlišti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Rincón de la Victoria:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 8 m n.m.
Útulná, idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, na jihu regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 12 km východně od Málaga, 80 km východně od Marbella, 40 km západně od Nerja. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, noční klub, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, masáže. K tomu: lékárna, lékař. 2 km širokých a rozlehlých pláží s šedým pískem, půvabnou plážovou promenádou a kulinářskou nabídkou (m.j. pescaito frito, boqueron a las sardinas). Pozoruhodnosti: návštěva Casa Fuerte de Benzmiliana, jedna z nejlepších výstav vojenské architektury 18. století, jeskyně 'Cueva del Tesoro', nebo 'del Higuerom', kde lze poznat historii staré doby kamenné Rincon. Možnost využití golfového hřiště 'Anoreta Golf'.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 50 m. Bazén. Aquapark 'Aquavelis', 16 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Añoreta Golf 3 km, 1x další golfová hřiště v 18 - 20 km. Lanovky, 35 km. Půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme