• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa La Marea ★★★, Punta de las Mujeres

Španělsko, Lanzarote, Punta de las Mujeres

Ubytování ve Španělsku, Punta de las Mujeres
Číslo objektu: ES6637.2.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.020,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov dům pro 2 osob, 160 m2 na 2 podlažích, jednoduché a komfortní zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, TV-satelit, kabelová TV, rádio a CD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Koupelna, koupelna/WC a sprcha. Balkon, terasa, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Punta de las Mujeres

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní rodinný dům 'Casa La Marea'. Zařízení domu: solárium, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Punta Mujeres, pod Haria, centrální, samostatně stojící, klidná, slunná poloha u moře. Výhled z domu na moře a na krajinu. Okolí domu: gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, supermarket 500 m, restaurace 500 m, kamenitá pláž 3 m, písečná pláž 2.5 km, skalnatá pláž 3 m, autobusová zastávka 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Punta de las Mujeres:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Čtyři ze sedmi uměleckých, kulturních a turistických center na Lanzarote se nachází v Haria. Cueva de los Verdes: vulkanická jeskyně s nádhernými tvary a barvami vytvořená spojením lávy a moře. Mirador del Rio: v dosahu 700 m nad mořem a s panoramatickým výhledem na malé ostrovy severně od Lanzarote. Jameos del Agua: podzemní oáza zeleně s přírodním a uměle vytvořeným bazénem a kaktusovou zahradou. Salinas de Gusa v Haria na úpatí Famara a parku Eolico de Los Valles. Pláže: Playa de Risco: abyste se na ní dostali, je potřeba jít nahoru na Famar, téměř 700 m nad mořem, po 2 km dlouhé cestě na pláž. La Garita: zlatá písečná pláž, chráněná před větrem a vlnami se spoustou služeb. Caleton Blanco: velmi atraktivní pláž díky kontrastním barvám: bílá z písku, intenzivně modré moře a černá sopečná láva. Přírodní oblasti: Přírodní památka Malpais de La Corona, chráněné území Teneguime, místo vědeckého zájmu Jameos del Agua. Útulná obec, na severu ostrova, 12 km jižně od Orzola, 30 km severně od Arrecife. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme