• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Leon, Puerto del Carmen

Španělsko, Lanzarote, Puerto del Carmen

Ubytování ve Španělsku, Puerto del Carmen
Číslo objektu: ES6651.12.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt pro 4 osob, 75 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD, rádio, CD, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba a lednicí. Koupelna/WC. Balkon, zahradní nábytek. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Puerto del Carmen

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, útulný rekreační zařízení 'Leon', renovovaný. Pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta, cesta se schodištěm, 15 schodů. Poloha: v centru obce Puerto del Carmen, nad vom Playa Grande Strand, centrální, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na moře a do zahrady. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, oplocený), park (ke spoluužívání, oplocený), zahrada (ke spoluužívání, oplocený). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 50 m, supermarket 50 m, restaurace 100 m, zátoka ke koupání 150 m, písečná pláž 150 m, termální bazén 200 m, sportovní centrum 1 km, golfové hřiště 1 km, tenis 1 km, jízdárna 2 km, autobusová zastávka 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Puerto del Carmen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 596 m n.m.
Pobřežní oblast obce Teguise se vyvinula v jeden z nejdůležitějších a nejlépe organizovaných turistických regionů na Kanárských ostrovech. Tato část ostrova vyniká svou vysokou kvalitou služeb. Léto, kdy je větrná sezóna na Kanárských ostrovech, je ideální pro windsurfing. Mnoho slavností a karnevalů se koná v tomto městě. Malé, historické město s 18'700 obyvatel, na východě ostrova, 11 km západně od Arrecife, 7 km jiho-západně od San Bartolome. V obci: supermarket, pekařství, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme